Trabzonspor’da İlk Ayrılık Belli Oldu! Yıldız Futbolcu İtalya’ya Gidiyor

Bu sezon şampiyonluk yarışının oldukça uzağında kalan Trabzonspor’da takımdan ayrılacak ilk futbolcu belli oldu. Sezon başında bedelsiz olarak Trabzonspor’a katılan ve Bordo-Mavililere 1 yıllık imza atan Nicolas Pepe adı transfer dedikodularına karışmış durumda.

Trabzonspor yönetimi, Nicolas Pepe ile şartların oluşması durumunda devam etmeyi düşünse de deneyimli futbolcunun 3.350 milyon euroluk maaşı imzanın önündeki en büyük engel.

PEPE, JUVENTUS’UN RADARINDA

Öte yandan Tuttosport’da yer alan habere göre Juventus, Nicolas Pepe’nin peşinde. Haberde Fildişi Sahilli futbolcunun Trabzonspor’da devam etme olasılığının düşük olduğu vurgulandı.

İtalyan devinin, Pepe ile görüşme gerçekleştirerek oyuncunun taleplerini soracağı aktarıldı.

ERTUĞRUL DOĞAN, TRANSFER İÇİN SİNYAL VERMİŞTİ

Ertuğrul Doğan geçtiğimiz haftalarda Nicolas Pepe ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

“Pepe ile ilişkilerimiz gayet iyi. Bonservis olarak da Türkiye’ye böyle bir oyuncu gelmedi. 100 Milyon euroları gören bir oyuncu. Fırsat transferiydi, sakatlıklar oldu. Pepe’nin kalitesi konuşulacak konu değil. Hocamız da kendisinden memnun. Kendisi de Trabzon şehrinden memnun. Menajeri ile görüşüyoruz. Çok büyük talipler çıkabilir. O taliplerin çıktığı yerde farklı rakamlar ortaya çıkabilir. Trabzonspor’un bütçesi ve ekonomisi de önemli. Hocamız pepe ile devam etmek isterse Pepe de Trabzonspor’da kalmak için bütçesi uygunsa tabiki biz devam etmek isteriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir