Mücadeleye müthiş bir başlangıç yapan Umut Camkıran daha ilk rauntta rakibinin sol kaşını açtı ve sol gözüne ciddi hasar verdi. Çek boksör Salek’in köşesi kanamayı durdurmayı başardı. 2’nci raunda iyi başlayan Salek, 3’üncü rauntta yine Umut’a tesllm oldu. Çek boksör 4’üncü raunttan sonra kontrolü ele alsa da son rauntlarda Umut’un baskısı sonucu değiştirdi. 97-95 (Predrag Alexic) / 97-94 (Alexander Walter) / 97-93 (Irene Kostenko) şeklinde verilen puanlamayla Umut Camkıran maçı kazandı. Bu karşılaşmaya çıkmadan önce 20 maçta 20 galibiyeti ve 19 nakavt bulunan Tuncelili boksör, 21’inci maçında Çekyalı Tomas Salek ile Stuttgart yakınlarında ringe çıktı. Almanya’ya 21 galibiyet 4 yenilgi ile gelen Salek, Umut karşısında 5’inci yenilgisi ile tanıştı. Son 4 maçını kazanarak büyük sükse yapan ve son 7 mücadelesinden ise sadece birini kaybeden Salek’e Umut ‘dur’ dedi. Birol Topuz’un organize ettiği gecede Umut Camkıran 21’inci galibiyeti aldı ve yenilgisizliğini sürdürdü. Umut İstanbul’daki Arnold Gjergjaj maçından sonra kariyerinde ikinci kez bir maçtan nakavtsız ayrılmış oldu.
Related Posts
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş’tan Kadir Gecesi mesajı
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, “Bu gece vesilesiyle Rabbimden bizlere rahmet kapılarını açmasını, dualarımızı kabul etmesini ve Mescid-i Aksa’nın esaretten kurtulduğu o kutlu günü göstermesini niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.
Ali Koç: Kimseyi desteklemiyoruz, boş oy kullanacağız
Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Futbol Federasyonu, TFF Olağan Mali ve Seçimli Genel Kurul Toplantısı Ankara’daki JW Marriott Hotel’de başladı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, seçime ilişkin Habertürk’e açıklamalarda bulundu. ALİ KOÇ: BOŞ OY …
Bünyan Belediyesi’nden 15 Temmuz Programı
Bünyan Belediyesi tarafından düzenlenen 15 Temmuz programı, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı ve çeşitli etkinliklerle devam etti. Belediye Başkanı Selahattin Metin ve Kaymakam Turgut Gülen’in konuşmalarıyla program sona erdi. Belediye Başkanı Metin, programın amacının 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi günü çerçevesinde Bünyan halkının birlik ve beraberlik içinde olduğunu göstermek olduğunu belirtti.